O spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť METRUM servis, s.r.o. vznikla na slovenskom trhu ako poskytovateľ IT Outsourcingových služieb a poskytovateľ alternatívnych telekomunikačných dátových i hlasových služieb.

V súčasnosti podnikáme v oblasti zberu a spracovania dát, vykonávame budovanie, administráciu, správu a zmluvný servis informačných systémov a technológií, dodávame hardware a software a vyvíjame pre zákazníkov aj software na mieru.

Ponúkame technologický a strojný inžiniering, priemyslovú automatizáciu, výrobno-technologické informačné systémy. V súvislosti s poskytovaním dátových informácií ponúkame automatický zber informácií z technologických procesov – automatizácia riadenia.

Firma METRUM servis, s.r.o. sa zaoberá tvorbou internetových stránok, internetových obchodov a firemných portálov. Ďalej poskytujeme možnosť vytvorenia softvéru šitého na mieru presne podľa potrieb zákazníka.

METRUM, servis s.r.o. má vybudovaný, zavedený a certifikovaný systém manažérstva kvality (QMS) podľa európskej normy ISO 9001:2015. Certifikát QMS nám bol udelený certifikačnou spoločnosťou QSCert, spol. s r.o., v novembri 2004.

METRUM servis, s.r.o. sa striktne drží svojho hesla: „Spokojnosť a vernosť našich zákazníkov - náš cieľ. Spokojnosť našich zamestnancov - náš kapitál.“ ktoré je súčasťou jej politiky kvality.