HP Mini

Keď si potrebujete vziať svoj život so sebou...

HP MiniHP Mini

Nechajte váš štýl zažiariť so zábavným, sofistikovaným vzhľadom a dizajnom počítača HP Mini 110. Vyberte si z troch skvelých farieb.

Počítač HP Mini je perfektným spoločníkom na cestách a dovolí vám surfovať na webe a zabávať sa kdekoľvek idete. Získate 93% klávesnicu a obrazovku s uhlopriečkou 25,7 cm (10,1") plus vstavanú bezdrôtovú LAN.

HP Mini 110 je vaše vlastné prenosné centrum zábavy s prístupom na web jedným dotykom cez HP QuickWeb. Vychutnajte si nádherné video a digitálny zvuk alebo komunikujte s priateľmi cez integrovanú webkameru.

Jednoduchý prístup odkiaľkoľvek. Softvér HP QuickWeb umožňuje počúvať hudbu, používať internet a chatovať v priebehu niekoľkých sekúnd.

Je kompaktný, ľahký a napájanie vydrží celý deň. Pri hrúbke menej ako 3 cm a pri 1,14 kg sa pohodlne zmestí do ruksaku alebo kufríka. Navyše, vďaka voliteľnej 6-článkovej batérii získate viac času na surfovanie a hranie.

Technická špecifikácia:

Procesor Intel® Atom™ N455
Čipová sada Intel® Atom™ N455
Displej HP WSVGA LED Anti-glare displej s uhlopriečkou 25,6 cm (10,1")
Pamäť 1 GB DDR3
Disky 250 GB SATA (5400 ot./min.), HP 3D DriveGuard
Video Intel Graphics Media Accelerator 3150 (až do 256 MB)
Wireless 802.11 b/g/n; Bezdrôtová sieťová technológia Bluetooth
Optické jednotky Optická jednotka nie je súčasťou
Rozširujúce sloty Čítač digitálnych mediálnych kariet viacerých formátov pre karty Secure Digital, MultiMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro
Metrumservis s.r.o. sa striktne drží svojho hesla: „Spokojnosť a vernosť našich zákazníkov - náš cieľ. Spokojnosť našich zamestnancov - náš kapitál.“ ktoré je súčasťou jej politiky kvality.