HP Officejet 6500A

Nízkonákladové riešenie pre malé podniky s profesionálnym výstupom...

HP Officejet 6500AHP Officejet 6500A

Predstavovať kvalitu tlače a tlačové technológie tlačiarní HP asi nemusíme nikomu. Zameriame sa na reálnu využiteľnosť a prevádzkové náklady tejto multifunkcie, ešte pred tým si však v rýchlosti definujme funkcie ktorými v HP toto zariadenie obdarovali.

Keďže sa jedná o zariadenie s prívlastkom All-in-one malo by Vám toto zariadenie kompletne pokryť všetku potrebu na prácu s printovým médiom v malej a strednej kancelárii. Obligatórne funkcie ako kopírovanie, faxovanie, tlač, skenovanie asi zdôrazňovať nemusím. Pripojiteľnosť zariadenia do Vašej existujúcej IT infraštruktúry je dobrá okrem bezdrôtovej pripojiteľnosti Vám HP Officejet 6500A ponúka pripojenie do Ethernetu, čítačku pamäťových kariet, telefónnu zásuvku RJ-11 na FAX a USB 2.0 konektor. Podľa nášho názoru všetko čo je v štandardnej kancelárii treba.

Zariadenie je schopné hardvérovo zvládnuť skenovanie v rozlíšení 4800 x 4800 dpi bohužiaľ absentuje obojstranný sken. Kopírovanie je naozaj silnou stránkou tohto zariadenia je porovnateľné čo do ceny aj rýchlosti s laserovou tlačiarňou. Zvláda až 10 str. za minútu. Pri cene 0,018 € za stránku* je to naozaj zaujímavé riešenie. Tlačiareň sa stáva pripojením do firemnej siete ideálnym nízkonákladovým tlačovým centrom pre viacero užívateľov ktorý sú schopní skenovať dokumenty priamo do svojho PC nezávisle na sebe tlačiť resp. faxovať. Toto zariadenie podporuje technológiu HP ePrint ktorá dovoľuje tlačiť z akéhokoľvek mobilného zariadenia (fyzicky aj mimo kanceláriu) priamo do Vašej tlačiarne v kancelárii.

Ovládanie zariadenia je realizované cez 6cm HP TouchSmart intuitívny displej. Na prevádzke zariadenia sa veľkým pomerom podieľa aj jeho vlastná spotreba a tá je pri tej istej rýchlosti tlače a aj porovnateľnej cene o 40% nižšia ako u laseru. Keďže čas sú peniaze rýchlosť tlače je kľúčová pri nulovej dobe nábehu (v porovnaní s laserovou tlačiarňou) a porovnateľnou rýchlosťou až 10 str./min čb a 7 str./min farebne a rýchlosť tlače návrhov až 32 str./min čb a 31 str./min farebne.

Cena tlačiarne je u nás 135€ s DPH

* čiernobiela tlač

Metrumservis s.r.o. sa striktne drží svojho hesla: „Spokojnosť a vernosť našich zákazníkov - náš cieľ. Spokojnosť našich zamestnancov - náš kapitál.“ ktoré je súčasťou jej politiky kvality.