HP ProBook 5330m

Tenký a ľahký s kovovým povrchom...

HP ProBook 5330m HP ProBook 5330m

Spoločnosť HP predstavila nové počítače primárne orientované na sféru biznisu, resp. firmy. Spadajú do línií ProBook aj EliteBook. Predstavíme si HP ProBook 5330m.

Prvé čím tento notebook upúta je štýlový, čistý jednoduchý design. Štíhle prevedenie s hrúbkou menšou ako jeden palec je podľa výrobcu odolné voči vode a znečisteniu. Zaujímavou funkcionalitou tohto business kúsku je podsvietená klávesnica ktorá zjednodušuje písanie v slabo osvetlených priestoroch, akými sú lietadlá. Trvanlivý a ľahký kovový kufrík v kombinácii s eloxovaným hliníkovým krytom displeja a spodným krytom z horčíkovej zliatiny chráni váš prenosný počítač pred náročným každodenným mobilným používaním.

Silné stránky:
:: Možnosti procesora, bezdrôtová funkcionalita a HD displej s uhlopriečkou 33,8 cm (13,3") sú optimalizované pre Windows® 7 Professional s ktorým je tento notebook dodávaný.
:: Horčíková spodná časť, hliníkový kryt
:: HP QuickWeb

Technická špecifikácia:

Procesor Intel® Core™ i3-2310M (2,10 GHz, vyrovnávacia pamäť L3 3 MB)
Čipová sada Mobile Intel® QM67 Express
Displej Uhlopriečka 33,8 cm (13,3"), LED-podsvietenie, HD anti-glare, (1366 x 768)
Audio Beats Audio; Stereo reproduktory; Zabudovaná sada dvojitých mikrofónov; Kombinovaný konektor na slúchadlá/mikrofón
Pamäť 4 GB 1333 MHz DDR3 SDRAM
Disky Pevný disk SATA II 500 GB (7200 ot./min.), jednotka Solid State 128 GB, HP 3D DriveGuard
Video Grafika Intel HD 3000
Wireless Intel Centrino 802.11a/b/g/n; Integrovaný modul HP s bezdrôtovou technológiou Bluetooth 2.1 +EDR
Optické jednotky Optická jednotka nie je súčasťou
Zabezpečenie Snímač odtlačkov prstov HP, Integrovaný bezpečnostný čip TPM, HP Disk Sanitizer, Otvor na bezpečnostný zámok, Drive Encryption
Metrumservis s.r.o. sa striktne drží svojho hesla: „Spokojnosť a vernosť našich zákazníkov - náš cieľ. Spokojnosť našich zamestnancov - náš kapitál.“ ktoré je súčasťou jej politiky kvality.