Systém Aktion

Systémová integrácia dochádzkových systémov AKTION

Aktion portfólio

METRUM servis s.r.o. je systémový integrátor dochádzkových a prístupových systémov AKTION. Poskytujeme komplexnú realizáciu systémov elektronickej kontroly vstupu a dochádzkových systémov ponúkame ucelené portfólio produktov spoločnosti EFG Slovakia s.r.o.

Produktové rady výrobkov zahŕňajú jednotlivé identifikačné zariadenia, snímače, terminály a súvisiace príslušenstvo (riadiace jednotky, elektromagnetické zámky, tlačiarne pre potlač kariet, identifikačné príslušenstvo). Identifikácia prebieha pomocou bezkontaktných identifikátorov (karty, kľúčenky) alebo biometrie (odtlačky prstov, očná dúhovka, tvár).

Dochádzkový a prístupový systém AKTION výrazne zjednodušuje administratívnu prácu vedúcim pracovníkom spojenú s evidenciou a kontrolou dochádzky podriadených pracovníkov, sleduje aktuálnu prítomnosť i celkový čas strávený na pracovisku.

Hlavnou výhodou je predovšetkým modulárna koncepcia HW a SW, ktorá umožňuje zostaviť riešenie zodpovedajúce potrebám zákazníka. Aktion môžu používať ako malé firmy a organizácie, tak podniky, inštitúcie i korporátne spoločnosti.

Viac informácií o systéme AKTION Vám radi poskytneme v METRUM servis-e kompletné portfólio produktov nájdete na www.aktion.sk

Metrumservis s.r.o. sa striktne drží svojho hesla: „Spokojnosť a vernosť našich zákazníkov - náš cieľ. Spokojnosť našich zamestnancov - náš kapitál.“ ktoré je súčasťou jej politiky kvality.